Topuk Dikeni Nedir?

TOPUK DİKENİ, AYAK TABANI AĞRISI ve AYAK KOKUSUNA YARDIMCI!
Topuk dikeni için tabanlık % 100 hakiki deriden üretilmiştir.  Ayak kokusu yapmaz ve terlemeyi önler. Mesleği icabı devamlı ayakta çalışan kişilerin taban ağrılarını almaya yardımcı olur. Market çalışanları, oto tamircileri, öğretim görevlileri, doktorlar, hemşireler, eczacı ve eczane mensupları, kuaför, hostes gibi devamlı ayakta duran ve taş zemin üzerinde çalışmak zorunda olanlar için ideal bir üründür. Etkisini kısa süre içerisinde göstermeye başlar.

Topuk dikeni tabanlığının bilinen bir yan etkisi yoktur.  Hiçbir kimyasal madde içermez. Yüksek kalitede, kolay ve uzun ömürlü kullanım için üretilmiştir.

CIRCAMAG TEKNOLOJİSİNİN FAYDALARI
Fuar çalışanları ve fuara katılan kişiler akşama kadar ortamın manyetik alan kirliliğinden ve elektrik kablolarının yaydığı negatif akımlarından yorgun düşüp yatak istirahatini isterler topuk dikeni tabanı kullananlar bu gibi şikayetllerden etkilenmezler.  Topuk dikeni tabanı CIRCAMAG teknolojisi üretilen tek üründür. Topuk dikeni tabanı içinde bakır ve üç özel mıknatıs kapsamaktadır, bu iki elementin birleşimi, tabanın ağrı kesici özelliğini güçlendiren ve manyetik sahanın etkinliğini arttıran bir avantaj sağlamaktadıır.

MANYETİK TERAPİ!
Manyetik terapi uygulanan yeni bir metod değildir. Mıknatıslar yüzyıllardan veri ağrı kesici olarak kullanılmaktadır. İnanış o ki: Mıknatıs tedavisi vücüdun doğal iyileşme sürecini ilerletmekte ve genel rahatlama hissi vermektedir. Manyetik iyileşme dünya genelinde alışılmış olup çok yaygındır. Manyetik tedavi hızla popüler olmakta ve çoğu insan için ızdırapların hafiflemesinde ideal çözüm olabilmektedir.  Bu, size ve ağrısız bir yaşamın iadesi anlamına gelebilir.

TOPUK DİKENİ İÇİN TABANLIK  NEZAMAN KULLANILMAMALIDIR!
Hamilelik boyunca
Manyetik kontrollü herhangi bir cihaz kullananlar.
Kalp cihazları veya manyetikten etkilenen sistemler.
Hemofili ve tüm diğer kan hastalıklarında.
CA hastaları
Ürünü açık bir yara üzerinde kullanılmamalıdır.

topuk dikeni topuk dikeni topuk dikeni
  • hasta yatağı
  • hasta yatağı
  • hasta yatağı

Kullanıcı Yorumları

Hamide Tok:

Ayağımdaki ağrıların geçmesini sağladı büyük ölçüde kullanmaya devam edeceğim.

Zafer Tutku:

tabanlığı kullandığımdan bu yana ayağımdaki ağrılar azalmış durumda memnun kaldım.

Vildan Coşkun:

işim gereği ayakta çalışıyorum ve ayağımda yoğun bir şekilde ağrılar oluyor ve yeri geldiği zaman kokmasınada

Yorum Yaz Yorumları Oku
Sizi ArayalımSizi Arayalım
Adınız Soyadınız:    

Telefon Numaranız: 
İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Gizlilik ve Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler