Müjgan Ak:

Uzun zamandır topuk dikeni ile ilgili çok sıkıntı çekiyorum arkadaşlarımın tavsiyesiyle bu ürünu duydum en kısa zamanda almak istiyorum bakalım inş bu sorunumu giderir.

sıla:

İşim dolayısıyla bütün günüm ayakta geçiyor. Ayaklarımda ağrılar meydana geliyor. Arkadaşlarımın tavsiyesi ile bu ürünü aldım ve kullanmaya devam ediyorum. ayaklarımdaki ağrılar giderek azalmaya başladı.

Emel Aslan:

Topuk dikeni tedavisinde bir çok doğal yönteme başvurdum ancak hiç birinden tam olarak istediğim sonucu alamamıştım manyetik ayak tabanını 2 haftadır kullanıyorum ve olumlu sonuçlarını gördüm sanırım manyetik tabanlık sayesinde topuk dikeni problemimden kısa zamanda kurtulucam..

Sinem:

Topuk dikeni çoğu inasanın olduğu gibi benimde problemim. Bir sürü yöntemler denedim geçsin diye ama olmadı. Bu ürünü kullanmaya başladım ve üründen gerçekten memnunum. Herkes kullanabilir.

Mihriban:

Kasiyer olarak çalışıyorum ve işim dolayısıyla sürekli ayakta kalmak zorundayım ve ayaklarımda inanılmaz derece ağrılar meydanda geliyor. bu ürünü en kısa zamnda alıp kullanıcam. umarım ağrılarım son bulur

Suna:

kaç yıldır topuk dikeni rahatsızlığını çekiyorum bu ürünle tanışınca tahatsızlığım giderek kayboldu. Geçerkten etkili bir ürün...

Nur:

Bu ürün sayesinde ayağımdaki ağrılar kayboldu terleme ve kokuda yapmıyor bu ürünü kullandığım için ve istediğim sonucu aldığım için gerçekten mutluyum.

Özlem Coşkun:

2 aydır bende topuk dikeni rahatsızlığı çekiyorum bu ürünü bir arkadaşım tavsiye etmişti etkili bir ürünmüş iyi geliyormuş bende en kısa zamnda sipariş vermeye karar verdim.

Çağla Deniz:

topuk dikeni rahatsızlığım için bu ürünü aldım ve kullanmayada devam ediyorum üründen memnunum iyi geldi.

Defne Kırılgan:

4 aydır bende topuk dikeni rahatsızlığını yaşıyorum ve bu ürünü sipariş verdim bakalım etkisi nasıl oalcak umarım beklediğim etkiyi gösterir.

Ecrin Dalgıç:

ayağımdaki ağrıların kaybolmasında büyük etkisi olan bu üründen çok memnun kaldım arkadaşlar kullanmak isteyen arkadaşlar varsa eğer hiç düşünmeden alıp kullanmalarını tavsiye ederim.

Arzu Ermiş:

İşim gereği günümün çoğunluğunu ayakta geçiriyorum ve ayağımda ağrılar meydana geliyor bu tabanlığı kullandığımdan bu yana ayağımdaki ağrılar giderek azalmaya başladı artık ayakta işimi yaparken ağrı çekmiyorum.

Rıfat Canyakan:

Ayak ağrılarımın azalmasına ve ayak kokusunun giderilmesinde baya bi etkili oldu.

Ali Osman Işık:

Bende işim gereği akşama kadar ayakta duranlardanım malesef ve ayak tabanlarımda uzun bir süredir ağrılar mevcuttu bu tabanlığı kullanmaya başladım ve ayağımdaki ağrıların giderek azalması beni mutlu etti ayak ağrılarıma çözüm olan bu tabanlığı herkese tavsiye ediyorum.

Şükriye Fidan:

Manyetik tabanlığı kullanmaya başlamadan önce ayağımdaki ağrılar çok fazlaydı ve 8 gündür kullanıyorum ağrılarım giderek azalmaya başladı hissediyorum ağrılarımın tamamen yok olacağına inanıyorum ve manyetik tabanlığı kullanmaya devam diyorum :)

Sarp Levent:

Bu tabanlık sayesinde ayağımdaki ağrılardan kısa bir süre içerisinde kurtuldum çok teşekkürler..

Sercan Kıvılcım:

12 gündür kullanıyorum ve ayağımda meydana gelen şiddetli ağrıları azaltmaya yardımcı oldu çok memnun kaldım bu tabanlıktan kullanmaya devam edeceğim.

Tülin Cesur:

Bu tabanlık sayesinde ayağımda meydana gelen ağrılar son bulmuş durumda gerçekten memnun kaldım.

Vildan Coşkun:

işim gereği ayakta çalışıyorum ve ayağımda yoğun bir şekilde ağrılar oluyor ve yeri geldiği zaman kokmasınada neden oluyor. bu tabanlığı arkadaşımın önerisi üzerine alıp denedim çok memnun kaldım ayağımdaki ağrılar azalmış durumda ve ayağımdaki kokuda kayboldu.

Zafer Tutku:

tabanlığı kullandığımdan bu yana ayağımdaki ağrılar azalmış durumda memnun kaldım.

Hamide Tok:

Ayağımdaki ağrıların geçmesini sağladı büyük ölçüde kullanmaya devam edeceğim.

  • hasta yatağı
  • hasta yatağı
  • hasta yatağı
Sizi ArayalımSizi Arayalım
Adınız Soyadınız:    

Telefon Numaranız: 
İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Gizlilik ve Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler